فروشگاه اینترنتی کتاب اران بوک| وارد شوید| ثبت نام کنید

خط مشی

 1. تمامی کتاب‌های ارائه شده توسط آران بوک پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش از انبار جمع‌آوری و از طریق پیک یا پست و به انتخاب مشتری ارسال می‌گردد.
 2.  کلیه کتاب‌ها به‌صورت نو عرضه می گردد و آران بوک به هیچ عنوان کتاب دست دوم توزیع نمی‌کند.
 3.  کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت آران بوک دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.
 4.  مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال آران بوک کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.
 5.  اطلاعات مشتریان (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان آران بوک استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.
 6.  تمامی سفارش های ثبت شده قبل از ساعت 18 روز کاری بعد و بعد از ساعت 18 دو روز کاری بعد ارسال می شود.
 7.  در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا 24 ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران آران بوک را در جریان بگذارید.
 8.  بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست .
 9.  ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ تا 7 روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض است که هزینه بازگشت را آران بوک تقبل می کند، اما بعد از  7 روز در صورت امکان تعویض هزینه برگشت و ارسال برای آران بوک با مشتری می باشد.
 10.  لغو خرید و یا حذف کالای خریداری شده نهایتا تا 2 ساعت قابل پیگیری می باشد. در صورتی که خرید در روز تعطیل باشد اولین روزکاری بعد قبل از ساعت 9 صبح قابل پیگیری می باشد(حتما تلفنی اطلاع داده شود.)
 11.  پیک موتوری وظیفه ای بر تحویل درب واحد ندارد و تنها درب اصلی ساختمان تحویل داده می شود.
 12. ثبت نام در سایت آران بوک به معنی قبول دریافت پیامک اطلاع رسانی و فروش ویژه ها می باشد .
 13.  ثبت نام در سایت آران بوک و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین در سایت می باشد.

رفتن به بالای صفحه

خدمات مشتریان

۰۹۹۲۳۰۱۱۵۳۹
با ما در تماس باشید

فروشگاه اینترنتی آران بوک ، که در روز های کرونایی تاسیس شده بهترین کتاب هارو از ناشرین کتاب تهیه میکنه و به دوستداران کتاب میرسونه.
خیلی آسون و سریع بدون دردسر از تولید به مصرف.
تو خونه بشینید سه سوته میرسه به دستتون!


Copyright © aranbook.com